W Krakowie Hotel Wyspiański

Hotel Wyspiański jest perfekcyjnie umiejscowiony, jeżeli pragniesz dojść z niego do najpiękniejszych atrakcji w Krakowie w nez problemu. Niedaleko jest Rynek Główny a także dworzec PKP. Nieco dłużej zajmie dotarcie do Kazimierza, ale da się tam dostać na piechotę w zaledwie 20 minut. Ta część Krakowa to jedno z lepszych miejsc na całonocną zabawę. Z przodu Hotel Wyspiański wygląda podobnie jak inne budynki z mrocznej epoki socjalizmu, ale we wnętrzu został ładnie wyremontowany. Można tam się przekonać, że w pełni zasługuje na trzy gwiazdki.
Jaki hotel w Krakowie wybrać?Hotel Wyspiański Posiada cztery kondygnacje a na nich ponad 230 pokoi z łazienkami. Wszystkie z nich są najwyższej klasy, posiadają telewizor oraz telefon i wi-fi. W najlepszych pokojach znajdują się także kawa i herbata, a także czajnik, który daje możliwość ich przygotowania. W hotelu całkowicie zlikwidowano bariery architektoniczne, dlatego z łatwością mogą się po nim poruszać również osoby niepełnosprawne. Hotel ma windy, rampy oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich, a pokoje są wystarczająco obszerne, aby było możliwe w nich bez problemu manewrować wózkiem. Przystosowano także łazienki.
Co znajduje się w Hotelu Wyspiański? W hotelu, który znajduje się w niemal perfekcyjnym punkcie Krakowa, można znaleźć także imprezy i dobre jedzenie. Posiada ekskluzywne kasyno a także oddział banku (ten sam budynek), a w hotelu znajduje się bar oraz restauracja z potrawami z całego świata (także z Polski). Hotel ma odpowiednią ilość miejsca, aby dało się tu organizować także duże imprezy. Zapewniamy miejsce dla 130 osób i bardzo dużo wybór alkoholi z całego świata. W okresie letnim może się tu pomieścić jeszcze więcej osób, gdyż otwieramy wtedy hotelowy ogródek. Często spotykają się w tym miejscu również mieszkańcy Krakowa, jak i sami goście hotelowi. W hotelu często mają miejsce konferencje, nawet o zasięgu międzynarodowym. Sprzyja temu zarówno dogodne położenie hotelu, jak i profesjonalna obsługa, dostarczana przez hotel. Przy hotelu znajduje się strzeżony parking dla gości. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. To idealne miejsce także dla osób, które przybywają do Krakowa w celu zwiedzania zabytków..

Tagged . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz